Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

GONSIN dla UM Puławy

2016-06-23

Kolejny system GONSIN

Dzięki współpracy z naszym parterem firmą M.Ostrowski sp.j. uruchomiony został kolejny system konferencyjny GONSIN.  Urząd Miasta Puławy otrzymał niezawodny i prosty w obsłudze system TL-3300 składający się z 24 pulpitów delegatów oraz jednego pulpitu przewodniczącego. Jednostka centralna została zintegrowana z istniejącym nagłośnieniem a system został tak zaprojektowany aby umożliwić prostą rozbudowę. 

TL-V3300 posiada wyjście słuchawkowe z kontrolą głośności, pozwalające na komfortowy odsłuch w każdych warunkach. Pulpity są wyposażone w mikrofon na gęsiej szyi, który posiada czerwony pierścień LED pozwalający na wzrokowe ustalanie obecnie przemawiającej osoby. Urządzenie posiada przycisk pozwalający delegatom na zabranie głosu, prośbę o przydzielenie głosu oraz zakończenie przemówienia. Pulpit przewodniczącego dodatkowo posiada przycisk “priorytetu”, który pozwala przewodniczącemu na odebranie głosu obecnie przemawiającej osobie.


 

tl_files/Produkty/GONSIN/UMPuławy/DSC_0168.JPG tl_files/Produkty/GONSIN/UMPuławy/DSC_0177.JPG
tl_files/Produkty/GONSIN/UMPuławy/DSC_0177.JPG tl_files/Produkty/GONSIN/UMPuławy/DSC_0164.JPG

tl_files/Produkty/GONSIN/UMPuławy/DSC_0170.JPG
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta systemów konferencyjnych GONSIN

Oraz do kontaktu z naszym działem dystrybucji : dystrybucja@av.net.pl

Wróć