KNX w biurze

tl_files/Produkty/KNX/office-594119_960_720.jpg


Dzięki systemom KNX, każdego dnia zaoszczędzimy czas oraz energię - w pełni zautomatyzowany system zrobi to za nas. Automatycznie dostosowujące się oświetlenie, ogrzewanie oraz klimatyzacja zapewni idealne warunki pracy o każdej porze dnia. Niepotrzebne zużywanie energii zostanie zniwelowane do zera dzięki funkcji, która wyłączy niepotrzebne oświetlenie lub obwody elektryczne.


Inteligentna recepcja: 

Recepcja to miejsce, w którym wykonywany jest szereg czynności i operacji związanych z prowadzeniem i kontrolą całego biura. Dzięki zintegrowanemu panelowi sterowania, zarządzanie biurem staję się banalnie proste. Na wyciągniecie ręki możemy korzystać z kontroli dostępu, sterowania oświetleniem, integracją z system rezerwacji sal, sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją. Dodatkowo funkcja zamknięcia i wyłączenia wszystkich systemów na koniec pracy biura pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz da 100% pewności, że wszystkie ważne elementy systemu zostały wyłączone lub zamknięte.

tl_files/Produkty/KNX/p305258_488_336-1.jpgBiura indywidualne: 

Do maksymalnej koncentracji potrzebujesz odpowiednich warunków. Dobrze dobranej temperatury, wentylacji pomieszczania oraz - co najważniejsze - idealnie dobranej jasności światła. Takie warunki w biurze poprawią Twoją wydajność oraz komfort. Każdy z nas zapomni czasem, aby zgasić światło wychodząc z biura - dzięki systemowi opartemu na czujnikach obecności oraz ruchu, już nigdy nie bodziesz musiał się zastanawiać czy wszystko wyłączyłeś. System KNX nadzoruje wszystkie czynności zapewniając jak największa energooszczędność.


tl_files/Produkty/KNX/50417-8117095.jpg


Biura otwarte:

W przypadku otwartych powierzchni biurowych, pracownicy opuszczają swoje stanowiska o różnych porach dnia. Czujniki ruchu i obecności wykrywają czy dane sektory bądź biurka przestają być użytkowane i automatycznie wyłączają oświetlenie. Taka kontrola pozwala znacząco ograniczyć koszty i podnieść energooszczędność miejsca pracy.


tl_files/Produkty/KNX/JUNG_PMU360WW.png

Sale konferencyjne:

Dzięki systemom KNX, przygotowanie do prezentacji jest bardzo proste. Za pomocą jednego przycisku możemy przygasić światło, opuścić rolety oraz ekran projekcyjny, włączyć projektor oraz system nagłośnienia. Dodatkowo system automatycznie zadba o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, a sensory CO2 włączą wentylację. Dzięki prostej obsłudze i idealnym warunkom w sali konferencyjnej, każde spotkanie to przyjemność.