Partnerzy

Lista naszych partnerów

 

TOA

toa
Już od ponad 80 lat TOA dokłada wszelkich starań by oferowane rozwiązania odpowiadały wszystkim, nawet najbardziej złożonym potrzebom społeczeństwa. Szeroki know-how japońskich inżynierów, a także wnikliwa obserwacja zmian i trendów przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technologii wspartych latami doświadczeń, pozwala na tworzenie niezwykle profesjonalnych i niezawodnych urządzeń.

tl_files/Produkty/TOA/tabelka.jpg
 
Systemy marki TOA stosowane są w tysiącach różnych miejsc na całym świecie, od szkół rozpoczynając, poprzez szpitale, centra handlowe, biurowce, lotniska, obiekty sportowe, czy na salach koncertowych kończąc. Jednakże, niezależnie od miejsca swojego zastosowania, służą one nie tylko zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i nadzoru, ale również doskonałemu przekazowi informacji i muzyki.

JVC Professional

JVC logo

JVC (Victor Company of Japan, Limited), przedsiębiorstwo założone w 1927 roku w Japonii, początkowo jako producent płyt i gramofonów. W ciągu swojej ponad osiemdziesięcioletniej historii, technologia JVC wielokrotnie wytyczała i wciąż wytycza nowe kierunki w rozwoju światowej elektroniki.

JVC utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwoju sprzętu audio-video oraz oprogramowania. Produkty JVC wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość, innowacyjność, nowoczesny wygląd, prostą obsługę. Co roku otrzymują prestiżowe nagrody przyznawane przez Stowarzyszenie EISA i TIPA oraz tytuł europejskiego produktu roku.

Projektory JVC Professional charakteryzują się najwyższą jakością . Projektory produkowane są w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane  komponenty elektroniki jak i optyki. Wyświetlany obraz w technologii D-ILA 4K e-shift3 gwarantuje najwyższy poziom kontrastu naturalnego na świecie. Jego najwyższe parametry wyświetlania obrazu kinowego potwierdzają uzyskane certyfikaty ISF i THX 3D. Technologia ta wielokrotnie była nagradzana za swą bezkompromisową jakość. Mamy świadomość, że sprzedaż urządzeń klasy high-end wymaga sporego zaangażowania i pracy z klientem.


www.jvc-pro.pl 

Panasonic Polska

Medium logo

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji sprzętu audiowizualnego zaspokajającego szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i edukacji. Oferta obejmuje projektory miltimedialne, profesjonalne monitory LCD, tablice samokopiujące i interaktywne.


Przedsiębiorstwo założył Konosuke Matsushita w 1918 w Osace w Japonii. W ciągu prawie stu lat istnienia firma przekształciła się z 3 osobowego warsztatu w globalną korporację zatrudniającą ponad 300 000 pracowników na całym świecie.


www.panasonic.pl

SONY

JVC logo

Firma Sony, założona w Tokio w 1946 roku, była pomysłem dwóch osób. Inżynier Masaru Ibuka i fizyk Akio Morita zainwestowali równowartość 190 000 jenów, aby założyć firmę zatrudniającą zaledwie 20 pracowników. Reszta jest historią!

Autorami fenomenalnego sukcesu Sony jest dwóch ludzi. Inżynier Masaru Ibuka i fizyk Akio Morita postanowili założyć firmę zajmującą się naprawami i budowaniem urządzeń elektrycznych. 7 maja 1946 roku w Tokio powstała firma Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), znana też pod nazwą Totsuko. Nowe przedsiębiorstwo nie miało żadnych maszyn i niewiele sprzętu naukowego. Dysponując tylko własną inteligencją i doświadczeniem inżynierskim, Ibuka i Morita przystąpili do tworzenia nowych rynków.


Przenośne projektory Sony przeznaczone do stałych instalacji oraz systemów kina domowego pozwalają w interesujący sposób prezentować materiały wideo w salach każdego rodzaju i wielkości. Bez względu na warunki oświetlenia i rodzaj przedstawianego materiału możesz oczekiwać doskonałych rezultatów, a koszty eksploatacji pozostaną na atrakcyjnie niskim poziomie. Łatwe w obsłudze i niezawodne, idealne nadają się do zastosowań edukacyjnych, biurowych, profesjonalnych i osobistych.


www.sony.pl 

Mitsubishi

Mitsubishi logo

Mistubishi Electric Europe zostało założone w 1978 roku. Od 1996 roku działa w Holandii europejska centrala będąca filią Japanese Mitsubishi Electric Corporation.

W kwietniu 1980 r. powstał oddział Mitsubishi Electric Europe (biuro krajów Benelux) założone w Mijdrecht. Holandia jest głównym importerem i dystrybutorem dla krajów Beneluxu. Jest również głównym exporterem do innych krajów Centralnej Europy w tym Polski, Wspólnoty Państw Niepodległych i Turcji. Odbiorcami elektrycznego i elektronicznego sprzętu są ludzie ze świata biznesu jak i indywidualni użytkownicy.

Mitsubishi dostarcza: projektory, monitory o przeznaczeniu publicznym, systemy ściennej prezentacji, wyświetlacze LED (oparte na systemach diody elektroluminescencyjnej), cyfrowe systemy zdjęć, CCTV – systemy bezpieczeństwa.


Mitsubishi Electric Europe jest filią Mitsubishi Electric Corporation i została umieszczona na 210 miejscu magazynu Fortune na Liście 500 Największych Światowych Korporacji.

www.mitsubishielectric.nl
www.mitsubishi-projektory.com.pl

Extron Electronics

JVC logo

Od samego początku firma Extron dokładała wszelkich starań, by nie ograniczać się jedynie do dostarczenia produktu lecz gotowego wysokiej jakości  rozwiązania oraz profesjonalnej pomocy technicznej zarówno przed, jak i po sprzedażowej. W swojej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju przełączniki, splitery, matryce, ekstendery A/V. Nie ważne jakie jest źródło sygnału, nie ważne jaki będzie odbiornik ani w jakiej odległości, posiadamy rozwiązania umożliwiające taką transmisję. Polecamy również bardzo stabilne i łatwe w programowaniu zintegrowne systemy kontroli w formie klawiatur naściennych lub paneli dotykowych.www.extron.com

Arthur Holm

Peerlees logo

ARTHUR HOLM jest czołowym europejskim producentem bezkonkurencyjnych monitorów, których projekty oparte są na najwyższej klasy materiałach i najnowocześniejszej technologii. Marka wchodzi w skład Albiral Display Solutions, znanej na rynku od ponad 40 lat.

www.arthurholm.com

PureLink

Purelink logo

PureLink specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości produktów do połączeń cyfrowych mających zastosowanie zarówno w profesjonalnych instalacjach jak i technologiach medialnych. Produkty cechują się unikalną jakością połączoną z innowacyjnymi designem. PureLink współpracuje głównie z dystrybutorami specjalistycznymi. 

 

PureLink jako jeden z liderów w branży, wspomaga klientów swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytymi podczas wielu lat pracy. 

Od 2006 roku, kiedy PureLink rozpoczął działalność na rynku, stale dostosowuje swoją ofertę do zapotrzebowania oraz oczekiwań klientów. Innowacyjność oraz rozwój oferowanych produktów pozwalają osiągać stały, zrównoważony wzrost sprzedaży.  


www.purelink.de

Peerless AV

Peerlees logo

Uchwyty do projektorów Peerless-AV znane ze znakomitej jakości wykonania są doskonałym rozwiązaniem dla projektorów instalacyjnych o wadze przekraczającej 20kg o dużym rozstawie otworów montażowych. Wielość modeli oraz projektowanie pod specyficzne wymagania klienta sprawia, że uchwyty Peerless sprawdzają się w znakomitej większości aplikacji. 

Cechy szczególnie wyróżniające uchwyty Peerless-AV to:

 • doskonała jakość wykonania gwarantująca montaż projektorów instalacyjnych
 • dostępność w 3 kolorach: białym, srebrnym i czarnym
 • możliwość prezycyjnej regulacji mikrometrycznej
 • możliwość zastosowania wysięgników przedłużających uchwyt nawet o 3metry od sufitu
 • wybrane uchwyty z możliwością montażu zarówno do ściany jak i sufitu


www.peerless-av.com/en-uk/professional/

PureMounts

Peerlees logo

Uchwyty  PureMounts znane ze znakomitej jakości wykonania są doskonałym rozwiązaniem dla instalacyjnych  telewizorów i monitorów . Wielość modeli oraz projektowanie pod specyficzne wymagania klienta sprawia, że uchwyty PureMounts sprawdzają się w znakomitej większości aplikacji. 

Cechy szczególnie wyróżniające uchwyty Peerless-AV to:

 • doskonała jakość wykonania 
 • dostępność w 3 kolorach: białym, srebrnym i czarnym
 • możliwość prezycyjnej regulacji 

 

www.puremounts.de

XPAND

XPAND logo

Firma XPAND jest światowym liderem na rynku akcesoriów 3D. XPAND to synonim zaawansowania technologicznego w dziedzinie 3D, jednocześnie przewodząc światowemu trendowi zmierzającemu do standaryzacji usług 3D. W dążeniu do uniwersalnego rozwiązania, XPAND jest w stanie wprowadzić technologię 3D do każdego aspektu cyfrowego świata. Będzie to zarówno kino 3D, jak również domowa rozrywka 3D, środowisko biznesowe, edukacja, medycyna, także na innych polach wymagających zastosowania technologii 3D.

 
XPAND nie tylko projektuje, i produkuje oryginalny sprzęt o szerokim zakresie zastosowania konsumenckiej elektroniki 3D, ale również udziela licencji na technologię 3D osobom trzecim.

www.xpand.me 

Extron Electronics

GONSIN logo

Firma GONSIN założona w 2003, jest liderem na rynku systemów konferencyjnych. Dzięki nawyższej jakości produktom oraz wielu pionierskim rozwiązaniom, produkty tej firmy możemy znaleźć w takich miejscach jak :

 • Rząd Federacji Rosyjskiej
 • Sala posiedzeń senatu UWM
 • Ministerstwo zdrowia Federacji Rosyjskiej
 • Parlament Repubiliki Mołdawii

Firma  w swojej ofercie zawarła urządzenia do kompleksowej obsługi sal konferencyjnych, sal posiedzeń sejmików, sal obrad oraz rad miejskich:

 • Przewodowe systemy konferencyjne
 • Bezprzewodowe systemy konferencyjne
 • Systemy tłumaczeń symultanicznych
 • Systemy głosowań
 • Systemy śledzenia wideo


www.gonsin.com

Screen Research

screenresearch logo

Screen Research to marka dystrybuowana w ponad 40 krajach na całym świecie, z bogatą gamą rozwiązań przeznaczonych zarówno do kina domowego jak i profesjonalnych instalacji kinowych. Oferta zawiera ekrany ramowe i elektryczne, płaskie i wygięte oraz modele z wbudowanym systemem głośników i systemem maskowania, kontrolowanych za pomocą systemu zdalenego sterowania.

Wśród produktów najbardziej zaawansowanych na szczególną uwagę zasługuje powierzchnia projekcyjna ClearPix2™, akustycznie transparentna i opatrzona certifikatami THX® i ISF®, która dzięki swojej specjalnej strukturze pozwala na umieszczenie głośników z tyłu ekranu, tworząc idealne połączenie obrazu i dźwięku.

Technologia produktów Screen Research, chroniona kilkoma patentami międzynarodowymi, zajmuje szczególne miejsce w sektorze i cieszy się szerokim uznaniem.

Adeo i Screen Research to dwie istniejące od dawna i bardzo dobrze rozpoznawalne na rynku marki: ich połączenie to kolejny ważny krok naprzód w zakresie rozwoju i współpracy.

www.screenresearch.com

Adeo

AdeoScren logo

Największy włoski producent profesjonalnych ekranów projekcyjnych, który w roku 2007  uruchomił produkcję w nowej fabryce Adeo Screen, zlokalizowanej w Złotoryi. Jednocześnie fabryka w Lavis, we Włoszech została zamknięta, a cała produkcja na wszystkie rynki na które Adeo Screen dostarcza ekrany odbywać się będzie w Złotoryi. Zlokalizowanie fabryki w Polsce zapewni szybką realizację zamówień oraz znacznie mniejsze koszty logistyczne.
Aby być konkurencyjnym na rynku, za główny punkt strategii marketingowej Adeo Screen postawiło sobie oferowanie klientom wartościowych produktów i usług, jak również tworzenie wartości dodanej swoich produktów.

Oferowana przez AdeoScreen wartość dodana to: rozszerzona gwarancja na produkty; produkty dostosowane do specyficznych wymogów klienta produkowane w krótkim czasie i oferowane w konkurencyjnych cenach; kompletna obsługa logistyczna umożliwiająca szybkie, bezpieczne i dogodne przesyłki; sprawna obsługa Customer Care, która zapewnia klientom szybkie i skuteczne rozwiązania. Dla Adeo Screen jakość to nie tylko skrupulatne zwracanie uwagi na detale, ale również niezawodność części mechanicznych (potwierdzona testami wytrzymałościowymi), materiałów podstawowych (materiały projekcyjne z PVC, aluminiowe elementy konstrukcji o odpowiedniej grubości) oraz osiągnięcie najwyższych Europejskich Standardów Bezpieczeństwa (wśród nich CE i ceryfikaty trudnopalności M1-M2).

Ekrany Adeo do instalacji AV

Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).
Ekrany Adeo do kina domowego
Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Oferowanie ekranów projekcyjnych dla tego segmentu rynku oznacza starcie z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferowanie produktów o cechach wyróżniających, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję"value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze.


www.adeoscreen.pl