TOA Electronics

tl_files/Produkty/TOA/logo.home.jpg
Już od ponad 80 lat TOA dokłada wszelkich starań by oferowane rozwiązania odpowiadały wszystkim, nawet najbardziej złożonym potrzebom społeczeństwa. Szeroki know-how japońskich inżynierów, a także wnikliwa obserwacja zmian i trendów przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technologii wspartych latami doświadczeń, pozwala na tworzenie niezwykle profesjonalnych i niezawodnych urządzeń.


tl_files/Produkty/TOA/tabelka.jpg


 

Systemy marki TOA stosowane są w tysiącach różnych miejsc na całym świecie, od szkół rozpoczynając, poprzez szpitale, centra handlowe, biurowce, lotniska, obiekty sportowe, czy na salach koncertowych kończąc. Jednakże, niezależnie od miejsca swojego zastosowania, służą one nie tylko zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i nadzoru, ale również doskonałemu przekazowi informacji i muzyki.

 

Dzięki ciągłym obserwacjom zmian i trendów, a także dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, wspartych latami doświadczeń, japoński producent bezustannie dba o podnoszenie standardów oraz poszerzanie swojej oferty o coraz to nowe, jeszcze bezpieczniejsze rozwiązania z zakresu:

- dźwiękowych systemów ostrzegawczych,

- systemów profesjonalnego nagłośnienia, 

- inteligentnych systemów Public Address,

- systemów konferencyjnych,

- systemów interkomowych 

- i wielu innych.Wszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy TOA Electronics udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl