Moduly

Systemy modułowe ścian graficznych

Systemy modułowe ścian graficznych i kontrolery

Systemy modułowe ścian graficznych
Systemy modułowe firmy Mitsubishi Electric są wybierane przez wielu europejskich specjalistów integracji systemów. Cechą charakterystyczną naszych produktów są wysokie parametry użytkowe, długa żywotność, niezawodność oraz łatwa obsługa i konserwacja nawet w krytycznych aplikacjach takich jak sterownie sieci miejskich, dyspozytornie energetyczne, centra sterowania ruchem ulicznym czy centra zarządzania kryzysowego. Doskonała jednorodność obrazu i wierność odtwarzania  kolorów powodują, że Systemy Ścian Graficznych odpowiadają potrzebom telewizyjnych stacji nadawczych jako podgląd ekranu w celu monitorowania przesyłanego obrazu.
Firma Mitsubishi Electric opatentowała system przestrzennego sterowania kolorem (Colour Space Control) i dynamicznego równoważenia obrazu.  Zapewniają one doskonałą wyrazistość, a cechy takie jak opcje menu, automatyczna wymiana lamp czy automatyczna kalibracja koła kolorów wspomagają ciągłe (24/7) użytkowanie i odporność w krytycznych aplikacjach. Mitsubishi Electric posiada w ofercie ponad 20 produktów z rodziny wizualizacji wielkoformatowej, co zapewnia, że każdy użytkownik może idealnie dobrać sprzęt odpowiednio do konkretnego zapotrzebowania. Kliknij poniżej aby znaleźć więcej informacji o modułach ścian graficznych o przekątnej od 50” do 80”. 

Więcej informacji
http://www.mitsubishielectric.nl/uploads/documents/261.pdf


Kontrolery Serii 3000 są podsystemem opracowanym przez firmę Mitsubishi na potrzeby obsługi wizualizacji wielkoformatowych. Seria 3000 służy do przetwarzania i obróbki obrazu, ale jest to jednocześnie system, który spina wszystkie pracujące ekrany w celu poprawienia niezawodności i kontroli. Obrazy, video i dane mogą być pokazywane zarówno w formie analogowej jak i cyfrowej oraz obsługiwane sieciowo. Nadzorowany i monitorowany  sygnał jest wtedy zależny od operatorów czy moderatorów sieci. System składa się z procesora podstawowego - operacyjnego X3000 OS, nakładki procesora współzależnego MK3000 i softwearu D-Wall, który spina wszystko w jeden zintegrowany pakiet, tak aby elementy doskonale współdziałały i by były kompatybilne z resztą sprzętu Mitsubishi Electric. 

Wiecej informacji
http://www.mitsubishielectric.nl/uploads/documents/289.pdf
http://www.mitsubishielectric.nl/uploads/documents/291.pdf