CalibreCalibre UK Limited jest spółką założoną w 1988 roku, oferującą specjalistyczny sprzęt do przetwarzania obrazu, z siedzibą w Yorkshire.
 
Dzięki ponad 23-letniemu doświadczeniu w przemyśle elektronicznym, firma Calibre jest postrzegane na świecie jako ekpert w produkcji specjalistycznego sprzętu do przetwarzania obrazu, skalerów i innych zaawansowanych urządzeń.
Będąc liderem na rynku, Calibre wykorzystuje jedynie zaprojektowane przez siebie urządzenia i oprogramowanie. Dzięku temu produkty Calibre mają zoptymalizowaną wydajność, i pozwala zachować niezwykłą wiedzę techniczną o zastosowanych rozwiązaniach, które mają wielkie znaczenie przy wsparciu technicznym i możliwości indywidualnego dostosowywania.
 
Calibre nadal rozwija swój asortyment i dokonuje dalszych udoskonaleń technicznych w urządzeniach do transmisji, kina domowego, w przemyśle kosmicznym, obronnym, medycznym, poprzez innowacyjne zastosowanie nowoczesnych technologii. 

Procesory obrazu HQView

Wykorzystując moc procesora wideo ReonTM, zarządzającym supernowoczesnymi algorytmami HQVTM, za pomocą fachowo zaprojektowanych urządzeń i oporgramowania firmy Calibre, szeroka gama skalerów obrazu HQView zapewnia niezywkłą jakość obrazu w wymagających projektach.

                       

HQView-400

HQView-400 posiada funkcję elastycznej korekcji geometrii, będącą w stanie skorygować kształt obrazu i niewspółosiowość projektora poprzez przeciąganie i upuszczanie każdego z rogów obrazu, przez funkcję korekcji trapezy, oraz opcje pin/barrel/rotation.  
 
HQView-400DC

HQView-400DC to specjalna wersja HQView-400, która jest zoptymalizowana do wykorzystywania jako procesor zmiany treści w kinie cyfrowym, łącznie z możliwością wyprowadzenia treści w pełnym 2K, dla zapewnienia kompatybilności z inną treścią wejściową dostarczoną do projektorów do kina domowego 2K i 4K wiądących na rynku producentów. 
 
HQView-410

HQView-410 dodatkowo posiada możliwość łagodnego łączenia wszystkich 4 krawędzi, przy instalacji wykorzystywującej wiele projektorów. Zachowuje on jednocześnie możliwości korekcji geometrii z HQView-400.  
 
HQView-420

HQView-420 rozszerza możliwości urządzenia o pełną obsługę warp mapping przy projekcji na zakrzywionych i nieregularnych powierzchniach, oraz precyzyjne ustawianie obrazu zachowując możliwość łączenia obrazów i korekcję geometrii. Intuicyjna aplikacja na komputery PC do prostego tworzenia map zniekształceń lub przetwarzania map zniekształceń wykonanych przez inne systemy. HQView-420 idealnie nadaję się do wyrównywania nakładających się obrazów z projektorów wyświetlających sygnał 3D. 
 
HQView-300/310/320

HQView-300/310/320 posiadają takie same możliwości w zakresie korekcji geometrii i łączenia obrazów, jak ich odpowiedniki z serii 400. W niewielkiej obudowie udało się zmieścić wejścia DVI/HDMI, VGA, oraz Component, co ułatwia możliwości instalacji np. za projektorem lub na pulpicie sterowniczym. 
 
HQView-200/ HQView-100

HQView-200 i HQView-100 mają możliwość konwersji sygnału 3G-SDI lub Composite/S-Video na sygnał wysokiej rozdzielczości w formacie DVI/HDMI, za pomocą algorytmu HQV o potężnych możliwościach, który zawsze zapewnia najlepszą, możliwą do uzyskania jakość obrazu.  
 Wszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy Calibre udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl