About us

e-cinema

Cyfryzacja kina to ogólnoświatowy standard. Dla kin oznacza tańsze kopie, możliwość szybszego dotarcia do odbiorcy oraz lepszą jakość obrazu i dźwięku. E-cinema to skrót od Electronic Cinema Systems i nie wchodzi w standard zdefiniowany jako d-cinema. E-cinema to alternatywa, która staje się coraz bardziej popularna na całym swiecie. W przypadku kina cyfrowego 'D', koszty implementacji są bardzo duże, wymagania dotyczące systemu i sali bardzo wysokie a, okres amortyzacji bardzo długi. E-cinema to  rozwiązanie, które cechuje przede wszystkim niski koszt zakupu i utrzymania, łatwość instalacji i prostota obsługi przy porównywalnych parametrach technicznych obrazu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do kin. Chętnie zaprezentujemy Państwu możliwości naszych urządzeń w Państwa sali kinowej. Przewidzieliśmy również specjalne rabaty dla kin studyjnych.

Jesteśmy dumni mogąc pochwalić się 100% satysfakcją klienta na rynku instalacji kinowych. Każdy z naszych projektorów spełnił lub przekroczył oczekiwania nabywców. Zainteresowanym prześlemy listy referencyjne.

Polecamy projektory Mitsubishi z serii 6000, objęte specjalną ofertą. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Obniżka cen na projektory Mitsubishi serii 8000. Tutaj zapoznasz się ze szczegółami promocji.