Economical Paperless Conference System

tl_files/Produkty/GONSIN/dsc-2021 baner.jpg


Gonsin po raz kolejny zaskoczył wszystkich swoim innowacyjny, prostym w obsłudze i rozbudowie multimedialnym systemem konferencyjnym. Od dzisiaj nie potrzeba już rozbudowanych, dużych pulpitów, z szeregiem trudnych w obsłudze funkcji i nieintuicyjnym menu, wystarczy tablet lub smartfon i nieskomplikowana aplikacja.

System można dowolnie skonfigurować tak aby spełniał wymagania danej konferencji. Aplikację można rozszerzyć o szereg dodatkowych funkcji takich jak: rejestracja, głosowanie, przypomnienia o konferencjach, wyświetlanie agendy spotkania itd. 

Interfejs dla tabletów

tl_files/Produkty/GONSIN/padinterface.jpg

Interfejs dla smartfonów


tl_files/Produkty/GONSIN/smarinterface.jpg 


Multimedialny system konferencyjny został oparty na pulpitach DCS-2021, eleganckich i prostych w obsłudze, wyposażonych w funkcję automatycznego śledzenia kamer. Dodatkowo pulpity obsługują ąż do 32 kanałów tłumaczeń symultanicznych, producent przewidział również możliwość podpięcia słuchawek zewnętrznych do pulpitu, co pozwoli na odsłuch w komfortowych warunkach przez wiele godzin. Jedną z najważniejszych funkcji jest wysoka odporność na zakłócenia powodowane przez telefony komórkowe.
 

tl_files/Produkty/GONSIN/dsc+talbet.jpg