Partnerzy

Kompleksowe wyposażenie hoteli, restauracji i klubów

W tym dziale znajdą Państwo podstawowe informacje o urządzeniach wzbogacających Pańśtwa obiekt o dźwięk oraz obraz. Nasze doświadczenie pozwoli zrealizować Państwu najśmielsze projekty, które wyróżnią obiekt i pozwolą na trwałe zapisać się w pamięci klientów.

1. System wizualizacji do restauracji i hoteli

Nasza oferta w zakresie systemów wizualizacji obejmuje telewizory hotelowe, projektory multimedialne do sal konferencyjnych, specjalizowane Projektory do pubów i dyskotek, w tym projekcje 3D, duże ekrany i telewizory plazmowe do pubów i dyskotek oraz systemy informacyjne "digital signage".

1.1. Telewizory hotelowe

Oferujemy telewizory hotelowe firmy Panasonic (jako autoryzowany dystrybutor) oraz firmy Samsung. W odpowiedzi na zapytanie ofertowe prześlemy szczegółową informację techniczną i handlową.


1.2. Projektory multimedialne do sal konferencyjnych hoteli.

Systemy projekcyjne stacjonarne są obecnie koniecznym wyposażeniem każdej sali konferencyjnej, również w hotelach i ośrodkach szkoleniowych. Obok atrakcyjności turystycznej i dobrej kuchni, jest to jeden z podstawowych czynników decydujących o popularności obiektu, w tym o przychodach właściciela.

Nasze systemy projekcyjne zapewniają nie tylko odtwarzanie lokalne prezentowanego obrazu, ale również przesyłanie wykładu na odległość dzięki systemom wideokonferencyjnym i zdalne uczestnictwo w wykładzie osób nieobecnych dzięki sieci internetowej.

Dostarczamy projektory multimedialne przenośne oraz projektory instalacyjne w ramach kompleksowego wyposażenia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Szczegółowe dane znajdują się w naszej ofercie produktowej. Udzielamy porad naszym klientom w zakresie optymalnego doboru projektora i ekranu. Współpracujemy z architektami wnętrz, aby proponowana aranżacja wnętrz zapewniła dobrą widoczność prezentowanego obrazu z każdego miejsca na Sali.


1.3. Projektory multimedialne do pubów, klubów i dyskotek

Projektory multimedialne do pubów i dyskotek wymagają szczelności układów chłodzenia ze względu na duże stężenie nikotyny w pomieszczeniach oraz zdolności do pracy ciągłej przez okres dłuższy niż 8 godzin dziennie. Doskonałe do tego zastosowania są projektory Panasonic z hermetycznym układem chłodzenia cieczą w technologii DLP. Użytkownikom o wysokich wymaganiach oferujemy modułowe ściany projekcyjne w technologii DLP, ściany LED, projektory FullHD, projektory z korekcją obrazu sferycznego, projekcje 3D, projekcje wieloprojektorowe z funkcją "Edge blending", itd.


1.4. Ekrany oraz telewizory plazmowe i LCD do pubów i dyskotek.

Pomieszczenia dyskotek i klubów wymagają użycia dużych ekranów dla wzmocnienia efektu wywieranego na uczestników przez światło i dźwięk. Oferta naszych kluczowych dostawców, firm Mitsubishi i Panasonic zawiera ekrany i telewizory w technologii LCD i plazmowe o przekątnej ekranu od 20" do 102"


1.5. Rozproszone systemy informacyjne "digital signage".

Oferowane przez nas monitory LCD firmy Mitsubishi oraz monitory plazmowe firmy Panasonic, uzupełnione o specjalizowane oprogramowanie, są doskonałym narzędziem do stworzenia rozproszonej sieci informacyjnej "digital signage". Systemy te są doskonałe nie tylko do sieci hotelowych, ale również w pojedynczym, wieloobiektowym ośrodku konferencyjnym czy hotelu. Sieci informacyjne wykonujemy na podstawie indywidualnych projektów dla poszczególnych klientów.
2. Systemy nagłośnienia

Oferujemy wszelkie systemy nagłośnienia do restauracji, klubów i dyskotek, począwszy od nagłośnienia liniowego o mocy kilkudziesięciu tysięcy wat z firmy QSC , poprzez ekonomiczne systemy muzyki tanecznej i tła muzycznego z firmy APART, aż do nagłośnienia mikro-klubów z firmy VitaPro.


2.1. System nagłośnienia klubowo – dyskotekowy.

Proponujemy typowy zestaw nagłośnienia PUBSET-2000 firmy APART jako kompletny, zwarty system audio o bardzo dużych możliwościach i rozsądnej cenie przeznaczony do barów, pubów, restauracji, klubów, ośrodków rekreacji i sal tanecznych. Wysoka jakość dźwięku i wysoka niezawodność w połączeniu z atrakcyjną ceną czynią ten system świetnym wyborem zarówno do odtwarzania muzyki w tle jak i do organizacji imprez tanecznych. 3-kanałowy wzmacniacz PUBDrive -2000 został specjalnie zaprojektowany pod kątem stereofonicznych zestawów głośnikowych z subwooferem. Zintegrowany procesor dźwięku pozwala na dostosowanie brzmienia do wymagań użytkownika i pomieszczenia. Dwa subwoofery SUB2400W, o mocy muzycznej 2x400W z obudową pasmowo-przepustową i 2 wydajnymi głośnikami z dwiema cewkami zapewniają znakomite przetwarzanie basu przy zachowaniu niewielkich rozmiarów umożliwiających ich łatwe dopasowanie do wystroju wnętrza. Cztery satelitarne zestawy głośnikowe MASK8-W o mocy muzycznej 300W każda, to dwudrożne konstrukcje w sztywnych obudowach MDF, przystosowane do montażu ściennego w dowolnych pozycjach, wyposażone w estetycznie wyprofilowane metalowe maskownice. Wszystkie elementy systemu PUBSET-2000 są standardowo wykonane w kolorze białym, czarnym lub srebrnym i mogą być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL. Mają zintegrowane układy zabezpieczeń i zostały zestrojone do wspólnej pracy. System przystosowany jest do pracy ciągłej 7 dni tygodniu, 24 godziny na dobę.

Dodatkowo z mikrofonu bezprzewodowego przyłączonego do amlplimiksera umieszczonego w barze możliwe jest przekazanie komunikatu ustnego. System nagłośnienia klubowo – dyskotekowego gwarantuje równomierne pokrycie dźwiękiem w obszarze parkietu tanecznego oraz satysfakcjonującą panoramę stereofoniczną. Lokalizacja głośników jest ustalana przed instalacją.

System może być wyposażony w doskonały mikrofon bezprzewodowy firmy Sennheiser. Zaproponowana konfiguracja jest przekładowa. Oferowany amplimikser MA200 może obsłużyć do 4 mikrofonów i maksymalnie 4 strefy. Zastosowanie (opcjonalne) dodatkowego amplimiksera pozwoli na stworzenie w każdej loży (boksie restauracyjnym) odrębnej strefy. W typowym projekcie przewiduje się 6 boksów, więc można stworzyć łącznie 4 strefy, po 2 boksy na jedną strefę i jedną strefę (4 głośniki) w części restauracyjnej, lub, po zastosowaniu dodatkowego wzmacniacza, 6 stref w boksach i 2 strefy w części ogólnej restauracji do tła muzycznego. Ponadto proponujemy odtwarzacz CD/MP3/USB z tunerem AM/FM, który również może być wykorzystywany zarówno w części tanecznej jak i w sali restauracyjnej z regulacją głośności w każdej strefie. Możliwe jest odtwarzanie muzyki z płyt CD, MP3, USB (komputerowa) oraz programu radiowego. Zestaw może być uzupełniony opcjonalnie o mikrofon nagłowny, mikrofon krawatowy lub mikrofon gitarowy. Zestaw można uzupełnić o konsoletę mikserską, która pozwoli na przyłączenie mikrofonów zespołów muzycznych i efektywne sterowanie panoramą muzyczną.

Ilość i rodzaj mikrofonów przyłączonych do konsolety mikserskiej uzależnione są od użytych przez zespół instrumentów muzycznych, ilości solistów, itd.

Oferujemy typowe zestawy z firmy APART do restauracji, mniejszych klubów i dyskotek o mocy RMS od 4800 do 250 W:  

PUBSET - 2000

System wysokiej mocy - wzmacniacz Pubdrive 2000 + 2 x Subwoofer SUB 2400 + 4 x kolumny MASK 8

 

3 kanałowy system o mocy 4800 W : kolumny MASK 8 BL - 4 x 600 W + subwoofery SUB 2400 - 2 X 1200 W

PUBSET - 1000

system wysokiej mocy - wzmacniacz Pubdrive 2000 + 2 x Subwoofer SUB 2200 + 4 x kolumny MASK 6

 

3 kanałowy system o mocy 2400 W : kolumny MASK 6 BL - 4 x 300 W + subwoofery SUB 2200 - 2 X 600 W

RESTO 500W

Kompletny system audio o mocy 700W : 1 x CHAMP 2 + 6 x MASK 4 W + SUB 2200 , kolumny MASK 4 – 6x150W , sub2200 - 2x600W

RESTO 500PW

Kompletny system audio o mocy 700W : 1 x CHAMP 2 + 6 x MASK 4 W + 1 x PIR 7600 + 1 x BGM 3000 –(radio-odtwarzacz MP3, USB) + SUB 2200 , kolumny MASK 4 – 6x150W , sub2200 - 2x600W

RESTO250W

Zestaw nagłośnienia 250W: 1 x wzmacniacz PA 2120 + 1 x subwoofer SUB 2200 + 4 x kolumny MASK 4 TW kolumny MASK 4 – 4x150W , sub2200 - 2x600W

RESTO250PW

Kompletny system audio 250W : 1 x PM 7400 + 1 x BGM 3000 + 1 x PA 2120 + 1 x SUB 2200 + 4 x MASK 4 TW, kolumny MASK 4 – 4x150W , sub2200 - 2x600W

Wszystkie zestawy występują w kolorach białym, czarnym i srebrnym w standardzie oraz w dowolnym kolorze z palety RAL za dopłatą. Możliwe są zestawy mniejszej mocy.

Podobne systemy proponujemy do nagłośnienia otoczenia recepcji, korytarzy, pomieszczeń SPA i rekreacyjnych , fitness klubów, ogrodów i itd. W takich systemach wykorzystujemy głośniki typu skała, koliste, sferyczne oraz inne wyszukane obudowy. 

2.2. Specjalne systemy nagłośnienia klubowego

Nasza firma promuje coraz bardziej popularne w Europie Zachodniej „mikro kluby". Są to wyodrębnione z ogólnej powierzchni klubowej loże z wydzielonym nagłośnieniem i oświetleniem. Sprzęt nagłośnieniowy zainstalowany w mikro klubach pozwala na odtworzenie własnej muzyki z odtwarzacza MP3. To jest najbardziej interesująca część nowego klubu, składająca się z niewielkiego baru i kilku indywidualnych loży, każda wyposażona w ekran plazmowy i własny system nagłośnienia. Projektujemy indywidualny system nagłośnienia do każdej loży. Klienci mogą zarówno słuchać na żywo muzyki proponowanej przez DJ’a jak i obejść to poprzez włączenie własnego odtwarzacza MP3 i stworzenie odrębnego minisystemu PA we własnym sąsiedztwie.

Dobrym przykładem jest zdalnie sterowany wzmacniacz Ti Line montowany na szynie DIN z firmy VietaPro. Ten kompaktowy system został zaprojektowany dla małych i średnich aplikacji w stałych instalacjach. System TiLine zainspirował klubowych specjalistów z SSE w Londynie do uruchomienia unikalnego, spersonalizownego systemu dźwiękowego dla jednego z najnowszych londyńskich barów z muzyką na żywo i galerii sztuki – dumy Camden.1.2. 

Systemy nagłośnienia sal konferencyjnych zawierają głośniki lub kolumny głośnikowe, amplimiksery oraz mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. W pomieszczeniach wypełnionych słuchaczami zalecamy użycie minimum 20W mocy nominalnej na każde 10m2 powierzchni. Stosujemy głośniki sufitowe, głośniki do zabudowy lub kolumny głośnikowe ścienne. Głośniki do zabudowy składają się z typowych głośników prostokątnych i obudowy natynkowej lub podtynkowej.

Wzmacniacze 100V z wejściami liniowymi i mikrofonowymi (amplimiksery) dobieramy stosownie do wytypowanej sumarycznej mocy głośników oraz zaprojektowanego podziału na strefy, np. w przypadku podziału sali. Sumaryczna moc nominalna zainstalowanych głośników musi być niższa niż moc nominalna amplimiksera, gdyż w innym wypadku wzmacniacz ulegnie uszkodzeniu. Podział na strefy umożliwia niezależną regulację mocy wyjściowej w każdej strefie. Regulacji można dokonywać z pulpitu czołowego wzmacniacza i/lub przy pomocy regulatorów ściennych zamontowanych w każdej strefie lub w jednym wybranym miejscu (np. za barem).