HDfury Integral 4K60 4:4:4 600MHz


Kamień milowy dla integratorów systemów AV

tl_files/Produkty/Hdfury/integral_hdcp22.jpg
 


Najnowsze rozwiązanie HDfury pozwalające na obsługę 4K60 4:4:4 600MHz 18Gbps HDMI 2.0a, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dzięki wykorzystaniu maksymalnego transferu oraz przepustowości standardu HDMI2.0a, pozwalającemu na zaoferowanie nowych funkcji i rozwiązań, HDFury Integral wyznacza na nowo standardy w branży AV. Wszechstronny design, dzięki któremu urządzenie HDFury Integral jako jedyne na rynku oferuję tak szeroką gamę funkcji, które dostępne są na wyciągniecie ręki dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji na Androida oraz iOS.
 Jako jedyne rozwiązanie na rynku HDFury Integral pozwala na połączenie każdego źródła z odbiornikiem - monitorem, TV lub projektorem bez względu na wersje HDCP !
 
Jeżeli kiedykolwiek spotkałeś się z informacją: “Ten telewizor nie obsługuję HDCP 2.2. Upewnij, się czy masz TV spełniający standard HDCP 2.2” lub podobną informacją sugerująca problem z standardem HDCP, dzięki HDfury Integral gwarantujemy, że nigdy się to nie powtórzy! Wyposażone w dwa wejścia i dwa wyjścia, HDfury Integral może pracować jako - Splitter, Infoframe oraz iniektor/ekstraktor metadanych HDR, HDCP Doktor, CEC Commander, Audio ekstraktor, HDMI Doctor, matryca, zarządzanie EDID.


 

Główne funkcje HDfury IntegralWyjątkowa funkcja HDCP Doktor

Wyposażony w 6 silników szyfrowania HDCP 1.4 i 2.2, HDfury Integral pozwalaja na podłączenie każdego źródła wspierającego HDCP1.x lub HDCP2.x do każdego odbiornika w standardzie HDCP1.x lub HDCP2.x. Wyświetlanie obrazu z HDCP 2.2 na urządzeniach nie kompatybilnych z tym standardem 

HDCP 2.2 jest nowym standardem zabezpieczeń dla kontentu 4K UHD. Niestety jest nie tylko niekompatybilne wstecz ale również wiele odbiorników 4K nie wspiera tego standardu.
Urządzenia źródłowe, serwery multimedialne oraz również takie portale jak Netfilx, szyfrują kontent korzystając z nowego standardy HDCP 2.2. W tym przypadku nie dość, że odbiornik - TV, projektor, monitor - musi wspierać najnowszy standard ale również wszystkie elementy w systemie audiowizualnym, czyli takie urządzenia jak przełączniki, matrycę nadajniki i odbiorniki sygnałowe.
Nie jest to korzystna informacja dla konsumentów, którzy zainwestowali w droga strukturę sygnałową, która umożliwi przesył obrazu 4K a nie wspiera standardu HDCP 2.2. Dzięki HDfury Integral już nigdy nie spotkasz się z takim problemem. 


 Splitter 2x2 obsługujący 4K60 4:4:4 600Mhz 18Gbps

Dzielenie sygnału 4K60 4:4:4 600MHz dla kilku odbiorników to już nie problem, dzięki obsłudze IR/BT/USB możesz bez problemu przełączać się między dwoma źródłami lub je powielać do dwóch wyjść. Konfiguracja HDCP może zostać dokonana w trakcie pracy, aby zawsze wyświetlać sygnał zgodny z Twoim odbiornikiem.Konwersja z 4K60 4:4:4 600MHz 18Gbps do 4K60 4:2:0 300 MHz 10.2Gbps

Większość telewizorów klasy UHD akceptuję sygnał 4K60 tylko w formie 4K60 4:2:0 300MHz. Jednak wraz z postępem technologicznym coraz więcej nowych źródeł oraz najnowszych kart graficznych generuję obraz 4K60 4:4:4 (600MHz – 18Gbps). Dzięki konwersji wykonywanej przez HDfury Integral, możesz korzystać ze źródeł 4K60 4:4:4 600MHz nawet w przypadku niekompatybilnego odbiornika, który został ograniczony do sygnału 4K60 4:2:0 300MHz.


 
 Funkcja Audio ekstrakcji z HDMI

HDfury Integral pozwala na ekstrakcje dźwięku zaszytego w HDMI. Dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego 5.1 oraz wyjściu optycznemu S/PDIF i analogowemu, HDfury Integral idealnie sprawdza się w rozwiązaniach profesjonalnych jak i w prywatnych systemach audiowizualnych.  Funkcja zaszywania dźwięku w ścieżce sygnałowej HDMI

Dzięki wejściu mini jack 3.5mm, urządzenie pozwala na podmianę ścieżki dźwiękowej zaszytej w sygnale HDMI. Zamiana dzwięku jest dokonywana na jednym kanale, drugi pozostaję jako bezpośrednia ścieżka między HDMI
a HDMI. Dzięki tej funkcji bez problemu wyślesz muzykę ze swojego telefony do amplitunera.  Zaawansowany menadżer EDID

Najbardziej rozbudowane rozwiązanie jakie zostało zastosowane w urządzeniach HDfury. Możliwość pracy w wielu trybach pozwalających między innymi na wykorzystanie jednego z przygotowanych EDID’ów, skorzystanie z niestandardowego EDID’a lub wygenerowanie specjalnego EDID’u.
 Funkcja HDMI/CEC TOTAL COMMANDER

 
HDfury Integral posiada unikalny menadżer komend CEC, które są kompatybilne z standardem CEC. CEC pozawalają na wysyłanie komend urządzeniu źródłowemu do odbiornika. Korzystając z aplikacji dla HDfury Integral, użytkownik może zdefiniować niestandardowe komendy i wysyłać je od razu do urządzenia lub wyzwalać je na zasadzie predefiniowany wydarzeń. 
 Pełna kontrola

 
Zintegrowana aplikacja dostępna na Google Market lub Appstore, pozwala w pełni kontrolować HDfury Integral przez bluetooth. Kontrola przez USB z poziomu Windows oraz kontorla przez IR jest również dostępna.Matryca 2x2 4K30 4:4:4 300MHz lub 4K60 4:2:0 300MHz
 
HDfury Integral może pracować jako matryc a obsługująca stream 4K30 4:4:4 300MHz 10.2Gbps lub 4K60 4:2:0 300MHz 10.2Gbps
* W trybie matrycy dostępne jest tylko jedno wejście HDCP 2.2, drugie urządzenie musi pracować w standardzie HDCP 1.4