Kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych

Kompleksowe wyposażenie audiowizualne

Nasza oferta kompleksowych instalacji audiowizualnych zawsze opracowywana jest na podstawie konsultacji z klientami z jednoczesnym wykorzystaniem doświadczeń wynikających z dotychczas wykonanych i eksploatowanych systemów. Zbudowane przez nas systemy spełniają wszystkie współczesne wymagania, dając techniczne możliwości skutecznego i atrakcyjnego przekazywania informacji za pomocą wszystkich stosowanych obecnie środków prezentacji audiowizualnych.

Firma AV.Net Sieci Audiowizualne sp. z o.o. przedstawia Państwu pełną ofertę kompleksową: wykonanie projektu, dostawę urządzeń, instalację i uruchomienie wszystkich urządzeń, szkolenie użytkowników oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas urządzenia czołowych firm światowych oraz najlepszych producentów krajowych, zostaną dostarczone na miejsce przeznaczenia i połączone w sprawnie działający system.

Przedstawiony pełen zestaw urządzeń może być oczywiście zmodyfikowany i uszczegółowiony stosownie do Państwa wymagań i rzeczywistych potrzeb.