Partnerzy

Lampy projekcyjne

Lampy projekcyjne

Dostarczamy lampy (lub żarówki) do wszystkich projektorów, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. W sprzedaży posiadamy lampy zarówno do projektorów multimedialnych, projektorów kina domowego jak i do modułów wizualizacji wielkoformatowej wykonanych w technologii LCD, DLP/DMD. W ofercie mamy również żarówki do rzutników pisma.

W ciągu 10 lat od pojawienia się na rynku pierwszych projektorów, ich liczba wzrosła do 3000 modeli i 125 producentów. Każdy z tych projektorów wymaga w pewnym momencie wymiany lampy, średnio co 2000 godzin, a niemal każdy projektor wyposażony jest w inną lampę. Zdarza się, że lampa do projektora wymaga wymiany niespodziewanie, często w najmniej odpowiednim momencie. Wtedy kluczową sprawą staje się szybka dostawa nowej lampy, natychmiastowa wymiana i reaktywacja projektora.

Po to aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć zdobycie poszukiwanej lampy, ostatnie miesiące naszej działalności poświęciliśmy na stworzenie rozbudowanego łańcucha dostaw oraz na inwestycje magazynowe. Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć około 2400 lamp do różnych modeli projektorów w czasie nieprzekraczającym 48 godzin. Standardowy czas oczekiwania na lampę wynosi 24 godziny.