Mitsubishi ElectricKoncern Mitsubishi od wielu lat walczy o klienta oferując produkty jakościowo znacznie wyróżniające się na tle konkurencji. Nasza firma oferuje urządzenia do odtwarzania obrazu, projetkory, monitory LCD oraz modułowe ściany LED. W każdym przypadku kontrola jakości stoi na najwyższym poziomie a o przepaści technologicznej świadczyć może jakość wykożystanej optyki.
About us

Projektory biznesowe

Jakość prezentacji w biznesie może zdecydować o sukcesie.

Słuchacz zapamiętuje ok. 20% słyszanych informacji, widz odbiera ok. 40% obserwowanych szczegółów, natomiast uczestnik wykładu, który słucha i obserwuje jego treść, zapamiętuje od 60 do 80% przekazywanych informacji. Prezentacja multimedialna staje więc się obecnie, niezbędnym elementem nie tylko wykładów, czy lekcji, ale również egzaminów. Dlatego właśnie projektor jest najważniejszym urządzeniem technicznym w każdej sali wykładowej, szkoleniowej czy konferencyjnej. Oprócz jakości przygotowania materiału czy osoby prowadzącej wszyscy uczestnicy spotkania zapamiętają wyświetlany obraz. Z tej perspektywy wyposażenie techniczne staje się odpowiednikiem wizytówki.

 

Nasza  linia projektorów  została podzielona na trzy kategorie: projektory przenośne, profesjonalne projektory przenośne doskonale sprawdzające się nawet w średnich salach konferencyjnych jako instalacyjne oraz profesjonalne projektory instalacyjne.


W celu znalezienia sprzętu właściwego stawianym celom prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki poniżej lub przewinięcie strony aby dotrzeć do poszukiwanej kategorii. Po dokładniejsze informacje lub pomoc w doborze prosimy dzwonić pod numery podane w dziale kontakt lub na adres mailowy - dystrybucja@av.net.pl