Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Ekrany Screen Innovations już w Polsce

2011-03-20

Screen Innovations

Screen Innovations  jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych z fabryką w Stanach Zjednoczonych, Austin, Texas. Technologia SI zorientowana jest dostarczanie produktu najwyższej jakości. Każdy wyprodukowany ekran jest poddawany rygorystycznym testom jakościowym i spełnia wygórowane normy zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i wykonanie. Nieustanne doskonalenie swoich produktów  jest wynikiem podążania za rosnącymi wymaganiami klientów oraz trendami na rynku projektorów.

Produkty SI produkowane są w oparciu o innowacyjną technologię niespotykaną na rynku ekranów projekcyjnych. Kluczowym przykładem jest nowy ekran Black Diamond ™. Technologia Black Diamond™ znacznie poprawia obraz z projektora przez wytworzenie niesamowitego kontrastu (czerniejszej czerni, bielszej bieli) przy zachowaniu poprawnego odwzorowania kolorów zarówno ciemnych jak i oświetlonych pomieszczeniach. Ekskluzywna  technologia SI znosi dotychczasowe wymagania projekcyjne, w których w celu osiągnięcia satysfakcjonującego kontrastu należało wyeliminować oświetlenie w pomieszczeniu projekcyjnym. Black Diamond™ zmienia ekran w olbrzymi telewizor projekcyjny, zapewniający doskonałą jakość obrazu tak przy wyłączonym jak i włączonym oświetleniu.

Osoby mające kontakt z technologią projekcyjną doskonale wiedzą, że jakiekolwiek światło w pomieszczeniu nie pochodzące z projektora obniża kontrast i sprawia, że obraz robi się „sprany”.  Przy większym natężeniu światła komfort oglądania znika bezpowrotnie. Wydaje się więc nie możliwe, że istnieje jakakolwiek technologia, która można pozostawić kontrast na bardzo wysokim poziomie przy włączeniu światła w pomieszczeniu.  My także w to nie wierzyliśmy dopóki nie zobaczyliśmy na własne oczy doskonałej jakości obrazu na ekranie ramowym Black Diamond™….

 

Zapraszamy na prezentację obrazów na wysokiej jakości obrazie Screen Innovations Black Diamond™ o szerokości 2,79m !! Udowodnimy, że dobry projektor to nie wszystko…

Wróć