Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Dni otwarte z Sony

2018-09-01

loogo

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte z projektorami Sony 4K HDR w salonie HCX Home Cinema eXperts w Warszawie w dniach 21-26 września 2018r.
 
Jest to pierwszy publiczny pokaz tych urządzeń w Polsce, jeden z pierwszych w Europie. Projektory debiutowały na targach w Berlinie IFA 2018, jednak był to pokaz zamknięty dla dziennikarzy.


projektory Sony VPL-VW270, VW570, VW870


Prezentować będziemy 3 modele projektorów Sony:
 
Sony VPL-VW270ES
Sony VPL-VW570ES
Sony VPL-VW870ES
 
 W dwóch podstawowych modelach będących następcami modeli VPL-VW260ES  oraz VPL-VW360ES/VPL-VW550ES  poprawiono kluczowe parametry mające bezpośredni wpływ na najwyższą jakość obrazu w materiałach 4K.
Najważniejsza innowacja to zaimplementowanie portów HDMI umożliwiających transfer danych o przepustowości 18Gbps dzięki czemu projektory są nareszcie gotowe do wyświetlania materiałów 4K HDR z odświeżaniem 60 klatek na sekundę.
Druga istotna zmiana to fakt, że technologia Motionflow poprawiającą płynność ruchu jest aktywna również w najwyższej rozdzielczości 4K a nie, jak dotąd tylko w 1080p.
 
 
Najciekawiej zapowiada się najdroższy model VPL-VW870 – projektor z laserowym źródłem będący zaawansowaną wersją modelu VPL-VW760ES debiutującego w zeszłym roku. Nowy projektor został wyposażony w szklany obiektyw  stworzony specjalnie do rozdzielczości 4K a dostępny dotychczas jedynie w przeszło dwukrotnie droższym modelu VPL-VW5000.

Dni otwarte Sony 2018


Zachęcamy do odwiedzenia nas w tych dniach. Z pewnością warto, zwłaszcza że rozdzielczość 4K nie przeminie jak technologia 3D tylko na trwałe zagości w wyświetlaczach.
 

Wróć