Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Dystrybucja Calibre

2013-10-17

calib_logo
Calibre UK Limited jest spółką założoną w 1988 roku, oferującą specjalistyczny sprzęt do przetwarzania obrazu, z siedzibą w Yorkshire.
 
Dzięki ponad 23-letniemu doświadczeniu w przemyśle elektronicznym, firma Calibre jest postrzegane na świecie jako ekpert w produkcji specjalistycznego sprzętu do przetwarzania obrazu, skalerów i innych zaawansowanych urządzeń.
Będąc liderem na rynku, Calibre wykorzystuje jedynie zaprojektowane przez siebie urządzenia i oprogramowanie. Dzięku temu produkty Calibre mają zoptymalizowaną wydajność, i pozwala zachować niezwykłą wiedzę techniczną o zastosowanych rozwiązaniach, które mają wielkie znaczenie przy wsparciu technicznym i możliwości indywidualnego dostosowywania.
 
Calibre nadal rozwija swój asortyment i dokonuje dalszych udoskonaleń technicznych w urządzeniach do transmisji, kina domowego, w przemyśle kosmicznym, obronnym, medycznym, poprzez innowacyjne zastosowanie nowoczesnych technologii. 

więcej... 

Wróć