Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Golf na ulewne wieczory

2009-11-12

Golf w domu

Symulator golfa dostarczy pełnej satysfakcji nawet najbardziej wytrawnym graczom. Symulator ten to złożenie najlepszego softwaru oraz systemów śledzenia toru lotu. Wszystko połączone z doskonałą projekcją obrazu i ekranem dotykowym wierni odzwierciedla warunki gry dostarczając niezapomnianych wrażeń. Najważniejsze jednak, że dzięki symulatorowi golfa można grać pomimo kapryśnej pogody w zaciszu własnego domu. Po drugie gracz ma możliwość wyboru około 50 najbardziej znanych tras golfowych, które może pokonywać grając w zawodach razem  ze swoimi przyjaciółmi. Gracze używają w czasie gry standardowych kijów i piłek, uderzając z taką samą siłą jak na prawdziwym polu golfowym.

Każda kolejka odbywa się w ramach symulatora, od uderzenia rozpoczynającego z rzutki kijem iron kończące z pola green. System śledzenia toru piłki pozwala golfiarzom na uderzenia z dowolnej pozycji z uwzględnieniem podłoża. Inaczej będzie się zachowywała piłka uderzana z podłoża umiarkowanie szorstkiego, inaczej z powierzchni wyboistej, a jeszcze inaczej z piaszczystej, czyniąc zawody bardziej pasjonującymi.

Wszystkie fragmenty lotu piłki są chwytane przez wbudowane systemy infra-redowe, biorąc pod uwagę kąt uderzenia piłki, jej szybkość  i  rotację. Całość przetworzona w realnym czasie jest wyświetlana na ekranie. W momenci, w którym piłka uderza ekran, komputer generuje obraz piłki lecącej na ekranie na odpowiednią odległość. Software informuje gracza o położeniu piłki, w jakim oddaleniu jest od greenu, gdzie jest położenie dołka oraz dane na temat siły wiatru.

Zawansowany software pozwala na regulowanie niestandardowych warunków środowiska gry, włączając bogaty wybór tras golfowych czy warunków pogodowych, po różne opcje obrazu czy liczne tryby gry  włączając najlepsze uderzenia, dołki czy zawody.

System symulatora golfa został tak skonstruowany aby w pełni oddać rzeczywiste warunki gry. Hooki, slajsy, topspiny i backspiny są wszystkie właściwie odczytywane przez komputer. Jeśli uderzysz nisko poniżej linii wiatru grając na trasie St. Andrews twoje uderzenie dokładnie zostanie odzwierciedlone na ekranie. Oczywiście nieudane uderzenie również zostanie odczytane, czyli wszystko to co czyni tę grę tak frustrującą a jednocześnie tak zajmującą.

Wróć