Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Pełna moc profesjonalnej prezentacji

2009-10-23

Pełna moc profesjonalnej prezentacji

Modele AVIO IP-30BE, IP-30SE, IP-40SE, IP-40BE to tzw. "inteligentne projektory" stworzone do wielofunkcyjnej obsługi konferencji czy spotakań biznesowych.
To konstrukcja łatwa w użyciu i lekka, przydatna nawet bez komputera. Ten projektor-skaner może skanować na bieżąco dowolne obrazy wielkości formatu A-4. Wbudowana  integralna pamięci pozwala odtwarzać do 50 obrazów. W modelu IP40-SE i IP40-BE jest wbudowany czytnik kart dlatego do użycie go nie potrzeba laptopa. Obrazy  mogą być łatwo przetwarzane - powiększane czy obracane wokół osi za pomocą pilota.  Wbudowany skaner (4.13 milionów pixeli) pozwala nawet najmniejsze litery dokumentów wyświetlać na ekranie z niespotykaną wyrazistością. Wystarczy tylko położyć go na szybie skanera a wbudowana kamera od razu wyświetli wszystkie szczegóły na ekranie. Wiecej, tak zachowane obrazy mogą być zachowywane w pamięci projektora i nagrywane na kartę pamieci lub przesłane via wejście USB do komputera. Modele te dzięki wbudowanemu softwarowi oraz funkcji Whiteboard i elektronicznego pióra potrafią na zeskanowanych obrazach dodawać ręczne komentrze i notatki. Te z kolei podobnie jak i zeskanowane obrazy mogą zostać zachowane w pamięci projektora i być projektowane na ekranie w dowolnym czasie w rozdzielczości XGA 1024x768 na dystans od 2,2 do 11 m. Obrazy te mogą być również drukowane lub przesyłane via e-mail. Dość duża jasność lampy 2500 ANSI pozwala projektować je w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu a 2 Watowy głośnik i system chłodzenia lampy pracujący nawet po wyłączeniu pozwala na szybką i łatwą prezentację.

Więcej informacji
http://www.av.net.pl/Projektor-biznesowy/Avio/IP-30SE.html
http://www.av.net.pl/Projektor-biznesowy/Avio/IP-30BE.html

Wróć