Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Platforma B2B AVSense ruszyła!

2018-02-02

AVSense


AVSense jest efektem zdobytych doświadczeń, konsultacji oraz wielomiesięcznej pracy nad każdym aspektem współpracy na linii dystrybutor-dealer: od pojawienia się zapotrzebowania, przez dobór odpowiednich, aż po zamówienie i realizację. Poprzez platformę chcemy ułatwić kontakt z nami oraz zautomatyzować pewne działania, takie jak sprawdzanie ceny czy stanów magazynowych. Nasza platforma to także informacje odnośnie najnowszych standardów rynkowych, ciekawe artykuły, szczegółowe opisy i karty katalogowe urządzeń. Platforma B2B AVSense obejmuje produkty i rozwiązania dla profesjonalnego ryku biznesowego jak i dla instalatorów rynku home cinema. Nasza oferta stale się poszerza, dzięki czemu niemal każdego dnia będą Państwo mogli przebierać w nowościach. 


Życzymy przyjemnego pobytu w systemie i udanych zakupów. Zachęcamy również do przesyłania nam uwag dotyczących wyglądu systemu, jego funkcjonalności oraz naszej oferty. Platformę tworzymy dla Państwa, dlatego wszelkie sygestie są dla nas na wagę złota.

Kontakt mailowy: info@avsense.pl


Zespół AVSense

Wróć