http://sklep.hcx.com.pl/files/file/PureLink/logo.jpgZapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy Pure Link. Oprócz pełnej gamy okablowania do przesyłania obrazu w ofercie znajdują się także akcesoria audio-video, takie jak przełączniki, splittery, konwertery i extetendery. Szczególnie polecamy wysokiej jakości bezprzewodowy nadajnik i odbiornik sygnału Full HD. Zestaw WHD100 z serii Prospeed spełnia najwyższe wymagania w multimedialne. Przesyła silny i nieskompresowany sygnał Full HD bez opóźnień. Bezprzewodowa transmisja  możliwa jest nawet przez ściany co pozwala na rozwiązanie problemów wielu klientów którzy nie maja już możliwości położenia okablowania.
 
ProSpeed ​​HDMI Wireless - WHD100
 
PureLink Wireless HD AV to zestaw nadajnika  i odbiornika HDMI który transmituje sygnały audio / wideo - nieskompresowane HD z częstotliwością 5 GHz oraz w rozdzielczości 1080p. Zasięg transmisji w otwartej przestrzeni wynosi  30 metrów , a przez ściany do 10 metrów . Wbudowana technologia WHDI 5G , umożliwia bezprzewodowe połączenie urządzeń multimedialnych HD , takich jak komputera, konsoli do gier, odtwarzacza BluRay i dekodera, telewizora lub projektora .
Seria ProSpeed skoncentrowana jest na nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Przewody typu „slim” zbudowane są z wysokiej czystości przewodu miedzianego i spełniają najwyższe audiofilskie oczekiwania. Produkty tej serii są zgodne z najnowszymi specyfikacjami HDMI łacznie z  Deep Color, 3D, Ethernet oraz 4K2K (UltraHD) z obsługą 2160p@30Hz. Elastyczna seria Prospeed która gwarantuje krystalicznie czysty, niezakłócony dźwięku z ostrym obrazem.

 
     

PureLink  "SuperThin" są mniejsze i cieńsze niż inne markowe kable HDMI klasy premnium. Mając tą samą  jakość  kable "Super Thin" są mocniejsze, bardziej wydajne i łatwiejsze w instalacji. Idealne do podłączenia płaskich telewizorów LED najnowszej generacji.
 
                                                   
Kabele PureLink HDMI Ultimate Series oferują najbardziej bezpieczny i innowacyjny system blokowania kabla w gnieździe HDMI - system Ultra-Lock ™. Opatentowane zabezpieczenie może być stosowane w z każdym gniazdem HDMI. Przełącznik blokady na wtyczce może być łatwo przełączany pomiędzy otwarta i zamkniętą blokadą gniazda HDMI. Seria Ultimate jest wyposażona w technologię HDMI 2.0 zgodną z rozdzielczością UltraHD 4k x2k z 2160p/60Hz i 3D w rozdzielczości Full HD.
Kable HDMI High Speed ​​PI1000 z serii PureInstall  ze względu na wysoką niezawodność rekomendowane są zwłaszcza dla zastosowań w profesjonalnych instalacjach komercyjnych oraz dla wymagających klientów indywidualnych. Bez uszczerbku dla jakości produktów, PureLink oferuje doskonały stosunek wartości do ceny. Wysokiej jakości materiały , idealnie dopasowane wtyki i złocone złącza gwarantują wysoką bezawaryjność całości instalacji.
Dla maksymalnej elastyczności instalacji posiadamy także przewidziane dla całej serii: adaptery, wszechstronne wzmacniacze sygnału , przyłącza ścienne i inne akcesoria montażowe. Wykorzystując najwyższej jakości akcesoria jednego producenta mamy gwarancję idealnego dopasowania elementów instalacji oraz potwierdzoną skuteczność działania


                                                  

 Seria PureID jest kompletnym rozwiązaniem do wykonania kabli HDMI. Seria pozwala na szybkie i łatwe wykonanie niestandardowych długości kabla HDMI, bez utraty jakości. Idealne do profesjonalnych instalacji audio / video, do kina domowego i innych zastosowań, które wymagają konkretnych długości przewodów.

 

                                                  


Linia PureTools obejmuje wysokiej jakości akcesoria audio-video, takie jak przełączniki, spittery, konwertery i extetendery dla komercyjnych urządzeń i aplikacji AV. Ta grupa produktów koncentruje się na przekazywaniu sygnałów cyfrowych poprzez HDMI, DVI i 3G HD-SDI. Zaawansowana technologia, najnowsze standardy, w połączeniu z inteligentnymi innowacjami powodują, że ta grupa produktów dedykowana jest dla profesjonalnych instalatorów i zapewnia najlepszą wydajność i optymalną realizację projektu.

 

                      


Wszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy PureLink udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Artur Kowalik
Dyrektor ds. dystrybucji
mobile: +48 602 406 252
e-mail: dystrybucja@av.net.pl 
Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl