Screen InnovationsScreen Innovations  jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych z fabryką w Stanach Zjednoczonych, Austin, Texas. Technologia SI zorientowana jest dostarczanie produktu najwyższej jakości. Każdy wyprodukowany ekran jest poddawany rygorystycznym testom jakościowym i spełnia wygórowane normy zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i wykonanie. Nieustanne doskonalenie swoich produktów  jest wynikiem podążania za rosnącymi wymaganiami klientów oraz trendami na rynku projektorów. 
 
Produkty SI produkowane są w oparciu o innowacyjną technologię niespotykaną na rynku ekranów projekcyjnych. Kluczowym przykładem jest nowy ekran Black Diamond ™. Technologia Black Diamond™ znacznie poprawia obraz z projektora przez wytworzenie niesamowitego kontrastu (czerniejszej czerni, bielszej bieli) przy zachowaniu poprawnego odwzorowania kolorów zarówno ciemnych jak i oświetlonych pomieszczeniach. Ekskluzywna technologia SI znosi dotychczasowe wymagania projekcyjne, w których w celu osiągnięcia satysfakcjonującego kontrastu należało wyeliminować oświetlenie w pomieszczeniu projekcyjnym. Black Diamond™ zmienia ekran w olbrzymi telewizor projekcyjny, zapewniający doskonałą jakość obrazu tak przy wyłączonym jak i włączonym oświetleniu.
 
Osoby mające kontakt z technologią projekcyjną doskonale wiedzą, że jakiekolwiek światło w pomieszczeniu nie pochodzące z projektora obniża kontrast i sprawia, że obraz robi się „sprany”.  Przy większym natężeniu światła komfort oglądania znika bezpowrotnie. Wydaje się więc nie możliwe, że istnieje jakakolwiek technologia, która można pozostawić kontrast na bardzo wysokim poziomie przy włączeniu światła w pomieszczeniu.  My także w to nie wierzyliśmy dopóki nie zobaczyliśmy na własne oczy doskonałej jakości obrazu na ekranie ramowym Black Diamond™


Wszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy Screen Innovations udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Artur Kowalik
Dyrektor ds. dystrybucji
mobile: +48 602 406 252
e-mail: dystrybucja@av.net.pl 
Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl