XPAND
Firma XPAND jest światowym liderem na rynku akcesoriów 3D. XPAND to synonim zaawansowania technologicznego w dziedzinie 3D, jednocześnie przewodząc światowemu trendowi zmierzającemu do standaryzacji usług 3D. W dążeniu do uniwersalnego rozwiązania, XPAND jest w stanie wprowadzić technologię 3D do każdego aspektu cyfrowego świata. Będzie to zarówno kino 3D, jak również domowa rozrywka 3D, środowisko biznesowe, edukacja, medycyna, także na innych polach wymagających zastosowania technologii 3D.
 
XPAND nie tylko projektuje, i produkuje oryginalny sprzęt o szerokim zakresie zastosowania konsumenckiej elektroniki 3D, ale również udziela licencji na technologię 3D osobom trzecim.

Kierowani przeświadczeniem, że sztuka, nauka i technologia powinny odwzorowywać życie, oraz tym że dla większości ludzi życie daje najlepsze wizualne doświadczenie wielowymiarowości, firma XPAND 3D nieustannie poszukuje nowych sposobów na ulepszenie odbioru obrazów wielowymiarowych w rozrywce, edukacji, nauce i komunikacji. To zobowiązanie do ciągłej innowacyjności dotyczy nie tylko technologii, ale także designu. XPAND 3D jest powszechnie doceniany za przeniesienie odbierania rzeczywistości 3D ze zwykłych gogli klasy przemysłowej do stylowych, cyfrowych okularów, które znacznie zwiększają doświadczenia wizualne, oraz są niezwykle wygodne i atrakcyjne wizualnie. Dla naszych klientów produkt końcowy stanowi wyniesienie rozrywki i nauki na wyższy, bardziej realistyczny, efektywny i ujmujący poziom doświadczeń. Dowodem na uznanie ciągłej innowacyjności przy zachowaniu zwiększonej uwagi na wzornictwo są liczne nagrody płynące ze strony rynku nowatorskich rozwiązań, oraz rosnąca baza zadowolonych użytkowników ceniących sobie unikalne połączenie sztuki i technologii.

Dlaczego warto wybrać okulary XPAND?

XPAND specjalizuje się w produkcji akcesoriów 3D, w przeciwieństwie do producentów sprzętu AV, dla których 3D jest tylko uzupełnieniem.

Zalety okularów 3D XPAND, w stosunku do standardowych okularów oferowanych przez producentów do wytwarzanych przez nich urządzeń (Panasonic, Epson, BenQ, LG, Samsung, Mitsubishi, Acer, Optoma, Toshiba, Philips):
  • dużo wyższa jasność
  • większe wrażenie głębi i więcej szczegółów
  • możliwość dopasowania rozmiaru (okulary dla dzieci, okluary standardowe, okulary w większym rozmiarze - do założenia na okulary korekcyjne
  • ta sama para okularów jest kompatybilna z wieloma różnymi urządzeniami 3D różnych producentów (telewizory, projektory, monitory itp.)
  • prawdziwy high-end wśród okularów 3D

 

tl_files/Produkty/Akcesoria/XpanD/3D-Home_1.png
  

Wszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy XPand udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Artur Kowalik
Dyrektor ds. dystrybucji
mobile: +48 602 406 252
e-mail: dystrybucja@av.net.pl 
Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl