Adeo Screen

Adeo Screen
W ofercie ADEO Screen znajdą państwo wysokiej jakości, niezawodne ekrany, zarówno elektryczne jak i ramowe. Od wielu lat sprawdzają się na wielu instalacjach, kilka-kilkanaście razy dziennie rozwijane i zwijane. Oferta obejmuje zarówno proste sprężynowe ekrany z serii Cyber, eleganckie ramowe PLANO, jak i większe elektryczne ELEGANCE po największe ośmio metrowej szerokości ALUMAX. W każdym przypadku powieżchnie projekcyjne posiadają wysokie certyfikaty tródnopalności a silniki i elektronika objęta jest bardzo długą gwarancją. Warto zaznaczyć, że zdecydowaną większość modeli można w znacznym stopniu dopasować do swoich potrzeb (rozmiar, kolor kasety, miejsce montażu elektroniki). Oprócz rodzaju ekranu mamy do wyboru z pośród wielu powierzchni projekcyjnych, od klasycznych "białych", przez szare, tylnoprojekcyjne, dźwięko-transparente po specjalne powierzchnie szybkiego montażu na stelażach o podwższonej odporności i elastyczności.

Elegance Plano Velvet Incell
ELEGANCE
Najpopularniejsza seria ekranów eletrycznych charakteryzująca się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Bardzo istotną cechą są szerokie możliwości personalizacji, między innymi dobór wysuwu (przedni/tylny), miejsca montażu silnika (prawy/lewy) koloru kasety (dowolny kolor z palety RAL) i co najważniejsze ekran może być wykonany w dowolnym wymiarze, przy czym docinany jest zupełnie za darmo!
PLANO VELVET
Przebój na rynku ekranów kina domowego. Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna połączona ze sztywną aluminiową ramą pokrytą aksamitem. Materiał projekcyjny napinany jest na całej swojej szerokości, dzięki czemu uzyskujemy idealnie gładką powierzchnię ekranu. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie,
INCELL
Dyskretny ekran o dużych rozmiarach. Specjalna konstrukcja kasety umożliwia zamaskowanie tego ekranu w suficie podwieszanym, przy czym po złożenu jest praktycznie niewidocznyWszelkich informacji oraz wsparcia dla produktów firmy Adeo Screen udzieli Państwu:

 

tl_files/proav/logoavnet.png Artur Kowalik
Dyrektor ds. dystrybucji
mobile: +48 602 406 252
e-mail: dystrybucja@av.net.pl 
Damian Stelmaszczyk
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
mobile: +48 734 460 303
e-mail: damian.stelmaszczyk@av.net.pl